optionen handel.

Trzy medale zawodników LKS Polwica Wierzbno na Mistrzostwach Polski Juniorów w Łukowie

Drukuj
Opublikowano

          W dniach 28-30 kwietnia br. w Łukowie odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 20. Świetnie spisała się reprezentacja LKS Polwica - Wierzbno, która zdobywała trzy medale i drużynowo w kategorii kobiet zajęła trzecie miejsce w Polsce. 

           Najlepiej spisała się Patrycja Kołtowska zaliczając wszystkie podejścia w rwaniu i podrzucie. Tym sposobem zdobyła pierwszy w swojej karierze tytuł Mistrzyni Polski w kategorii do 58 kg. Patrycja uzyskała w rwaniu 71 kg a w podrzucie 85 kg co dało w dwuboju 156 kg. Te wyniki są nowymi rekordami życiowymi. Patrycja zdobyła 3 złote medale za rwanie, podrzut i dwubój pozostawiając za sobą faworytkę do złota Aleksandrę Pepłowską.

          Bardzo dobrze wystartowała również Kamila Czechowska, która po nieudanym pierwszym podejściu w rwaniu dalej startowała koncertowo, co skończyło się brązowym medalem w kategorii do 53 kg. Kamila uzyskała wynik 56 kg w rwaniu i 76 kg w podrzucie oraz 132 kg w dwuboju.

          Do tych medali wysokie 4 miejsce wywalczyła Magdalena Szymańska w kategorii do 48 kg podnosząc 48 kg w rwaniu, 55 kg w podrzucie i 103 kg w dwuboju.

         W kolejnym dniu Mistrzostw Polski Juniorów w kategorii do 69 kg startował Dominik Góralski. Po rwaniu w którym uzyskał 95 kg zajmował 4 miejsce i do medalu tracił 6 kg. W podrzucie wywiązała się ciekawa walka, którą wygrał Nasz reprezentant. Podrzucił 125 kg i uzyskał 220 kg w dwuboju co pozwoliło zająć trzecie miejsce i zdobyć brązowy medal Mistrzostw Polski Juniorów.

 Wyniki Mistrzostw Polski Juniorów Łuków 2017

FreshJoomlaTemplates.com
Monday the 23rd.